ArkeFly voegt tiende vliegtuig toe aan vloot

1321736037-2Eerder deze maand heeft vakantie-airline ArkeFly haar vloot verder uitgebreid. De nieuwe aanwinst is een Boeing 767-300ER met registratie PH-OYE, afkomstig van de Britse zustermaatschappij Thomson Airways.

De vloot van ArkeFly bestaat nu uit vijf toestellen van het type Boeing 767 voor de lange afstand en eveneens vijf van het type Boeing 737-800 voor de vluchten binnen en rondom Europa. In 2011 reizen ruim 1.250.000 vakantiegangers met ArkeFly dat daarmee met afstand de tweede luchtvaartonderneming van Nederland is.

In de komende jaren zal de vloot verder groeien, zij het in een minder onstuimig tempo dan in de afgelopen jaren. Vanaf 2014 vervangt ArkeFly de Boeing 767 geleidelijk door de hypermoderne Boeing 787 Dreamliner, waarvan het eerste toestel onlangs door Boeing werd geleverd aan een Japanse luchtvaartmaatschappij. Ook de vloot 737-800’s zal verder worden uitgebreid.

Terug naar de vorige pagina.