Videoverslag Airbus A380 (interieur en exterieur)

20-07-2010 Op donderdag 15 juli 2010 kwam de Airbus A380 voor het eerst naar Schiphol. Wij hebben behalve een fotoverslag ook een videoverslag gemaakt.

youtube video
 Het is ook mogelijk door te spoelen naar het deel dat u wilt zien. Overzicht van de gebeurtenissen:

 

Tijd: Gebeurtenis:
00:00 Bus naar de Polderbaan (langs het P- en J platform)
01:38 Uitzicht op de plek waar de Airbus A380 werd geparkeerd
02:45 Het oefenvliegtuig van de brandweer, de FireFly, is in beeld.
02:52 Airbus A319 EasyJet
02:59 Boeing 777-200 United Airlines
03:11 Landend vliegtuig op de Zwanenburgbaan (18C)
03:29 Boeing 777-F LAN Cargo
03:50 Einde busreis. Polderbaan (18R)
04:10 Boeing 777-200 United Airlines
04:21 Flyby Airbus A380-800 Airbus Industrie F-WWDD
05:14 Airbus A320 Finnair
05:40 Landing Airbus A380-800 Airbus Industrie F-WWDD
06:49 Bus naar het P-platform (langs de Airbus A380)
07:19 Drukte op de spottersplaatsen
07:50 Airbus A380 rijdt richting het P-platform
09:10 De Airbus A380 wordt besproeid door de brandweer
10:30 De Airbus A380 wordt geparkeerd en de motoren worden uitgezet
12:05 Het betreden van de Airbus A380
12:43 Beelden uit de Airbus A380
12:56 Watertanks om passagiers te simuluren
13:37 Plek voor Airbus engineers met testgegevens en beelden uit de cockpit
13:52 Beelden uit de Airbus A380
14:19 Aftiteling

 

 

– Meer informatie over het vliegtuig en foto’s bekijken

Terug naar de overzichtspagina gaan.

Agenda

Geen activiteiten.

Twitter

Facebook